Kontaktai

Priimamasis

Pasiteiravimui:

tel. (+370) 46 469 555

VMG valdybos pirmininkas

Sigitas Paulauskas

Tel. (+370) 5 2113262

vilnius@vmg.eu

VMG generalinis direktorius

Viktoras Adomaitis

Tel. (+370) 46 469588

info@vmg.eu

VMG administracija

Violeta Lebednykienė

Ekonominės analizės ir apskaitos direktorė

Tel. (+370) 46 469425

violeta.lebednykiene@vmg.eu

Egidijus Mockus

Finansų direktorius

Tel. (+370) 46 469400

egidijus.mockus@vmg.eu

Andrius Ostrauskas

Komercijos direktorius

Tel. (+370) 46 469515

andrius.ostrauskas@vmg.eu

Antanas Ragaliauskas

Technikos direktorius

Tel. (+370) 46 469580

antanas.ragaliauskas@vmg.eu

Jonas Sevelevičius

Projektų vadovas

Tel. (+370) 46 469455

jonas.sevelevicius@vmg.eu

Reda Karbauskaitė

Personalo direktorė

Tel. (+370) 46 469512

reda.karbauskaite@vmg.eu
 

Nikolajus Ivanovas

Gamybos vystymo direktorius 

tel. (+370) 46 469556

nikolajus.ivanovas@vmg.eu

 

AB "Klaipėdos mediena"

Ričardas Šalkauskas

Direktorius

Tel. (+370) 46 469 446

ricardas.salkauskas@mediena.lt

UAB "Technics"

Vaidas Narušis

Direktorius

Tel. (+370) 46 490472

vaidas.narusis@vmgt.lt

UAB "Sakuona"

Mindaugas Kozinecas

Direktorius

Tel. (+370) 46 440241

info@sakuona.lt

FLLC "VMG Industry"

Kiryl Vybarny

Direktorius

Tel. (+375) 222495100

kiryl.vybarny@vmgindustry.by

UAB "Baltijos elektrinių investicijos"

Marius Adomaitis

Direktorius

Tel. (+370) 46 469555

marius.adomaitis@vmg.eu

JLLC "Logdrev"

Narūnas Stasius

Direktorius

Tel. (+375) 177766475

narunas.stasius@vakarumg.lt

Kaip mus rasti