Kontaktai

Priimamasis

Pasiteiravimui:

tel. (+370) 46 469 555

Stebėtojų tarybos pirmininkas

Sigitas Paulauskas

Tel. (+370) 5 2113262

vilnius@vmg.eu

Generalinis direktorius

Viktoras Adomaitis

Tel. (+370) 46 469588

info@vmg.eu

Administracija

 

Egidijus Mockus

Finansų direktorius

Tel. (+370) 46 469400 

egidijus.mockus@vmg.eu

Jurgita Janulienė

Vykdančioji direktorė

Tel. (+370) 46 469512

jurgita.januliene@vmg.eu

Violeta Lebednykienė

Ekonomikos direktorė

Tel. (+370) 46 469425

violeta.lebednykiene@vmg.eu

Ingrida Grikpėdienė

Pardavimo direktorė

Tel. (+370) 46 469526

ingrida.grikpediene@vmg.eu 

Simas Dotas

L.e.p. Pirkimo direktorius

Tel. (+370) 46 469514

simas.dotas@vmg.eu

 

Nikolajus Ivanovas

Gamybos vystymo direktorius 

tel. (+370) 46 469556

nikolajus.ivanovas@vmg.eu

Antanas Ragaliauskas

Technikos direktorius

Tel. (+370) 46 469580

antanas.ragaliauskas@vmg.eu

AB "Klaipėdos mediena"

Ričardas Šalkauskas

Direktorius

Tel. (+370) 46 469 446

ricardas.salkauskas@mediena.lt

UAB "VMG Technics"

Vaidas Narušis

Direktorius

Tel. (+370) 46 469555

vaidas.narusis@vmgt.lt

UAB "Sakuona"

Mindaugas Kozinecas

Direktorius

Tel. (+370) 46 440241

info@sakuona.lt

FLLC "VMG Industry"

Kiryl Vybarny

Direktorius

Tel. (+375) 222495100

kiryl.vybarny@vmgindustry.by

UAB "Baltijos elektrinių investicijos"

Marius Adomaitis

Direktorius

Tel. (+370) 46 469555

marius.adomaitis@vmg.eu

JLLC "Logdrev"

Narūnas Stasius

Direktorius

Tel. (+375) 177766475

narunas.stasius@vakarumg.lt

Kaip mus rasti