Baltarusijos prezidento vizitas į VMG Industry

2013-07-10

Liepos 9-ąją, dieną prieš oficialų industrinio komplekso atidarymą, gamyklose apsilankė ir Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka. Vizito tikslas – susipažinti su investicinių projektų realizavimu medienos perdirbimo srityje.  

Pirmiausiai šalies prezidentas aplankė VMG Industry gamyklą, čia nuodugniai apžiūrėjo visas gamybas ir cechus.

Kaip visada Prezidentui nestygo žodžių, įvertinęs tokio bendradarbiavimo naudą pažymėjo, kad Lietuvos investitoriai kuria konkurencingą aplinką, reikalingą Baltarusijos rinkai ir pateikia efektyvaus vadovavimo pavyzdį. „ Aš noriu kad Jūsų bendrovė parodytų, kaip reikia dirbti. Ir man pačiam labai svarbu matyti, kokio lygio mes turime siekti šiandien“, - pasisakė šalies prezidentas.

Aleksandras Lukašenka teigė, kad ateityje Baltarusijos teritorijoje galimai bus sukurtas didžiulis VMG įmonių holdingas, kuriam bus naudojami esminiai medienos perdirbimo pajėgumai. Taip pat ir UAB „Vakarų medienos grupės“ generalinis direktorius Viktoras Adomaitis pažymėjo, jog įmonės veiklai yra sudarytos pačios palankiausios sąlygos, iš vietinės valdžios pusės jaučiamas nuolatinis palaikymas. „Mes nesijaučiame, kaip užsienio investitoriai, priešingai jaučiamės kaip namie“, - teigia generalinis direktorius.

Užbaigiant vizitą prezidentas Ministrams pasiūlė perimti užsienio investitorių patirtį ir pritaikyti ją vietinėse įmonėse. Tikrai yra ko pasimokyti – darbo proceso organizavimo, produkcijos kokybės kontrolės ir galiausiai pasiryžimo investuoti į ateitį. Sveika rizika ir naudingi tarpusavio santykiai – naujas sėkmės raktas.  

Po Aleksandro Lukašenkos vizito „VMG Industry„ kolektyvas išgirdęs tiek daug motyvuojančių kalbų liko pakylėtas.  „Jis teigė, kad tokio gero rezultato iš mūsų nesitikėjo, - pasakojo V. Adomaitis. - nors iš jo didelis palaikymas buvo jaučiamas ir anksčiau. Po vizito sulaukėme pakvietimo kreiptis vėl, jei turėsime naujų projektų“.