DSS SEMINARAI. PRIEŠGAISRINĖ SAUGA

2015-04-16

Balandžio 15 dieną buvo organizuotas UAB „Vakarų medienos grupė“ įmonių darbuotojams darbų saugos ir sveikatos seminaras tema „Saugaus darbo organizavimas bei užtikrinimas medienos apdirbimo sektoriaus įmonėse“, kuriame dalyvavo per 60 darbuotojų. Seminarą vedė Valstybinės darbo inspekcijos Klaipėdos skyriaus vyr.darbo inspektoriai:  A.Džiugas, R.Vasiliauskienė, I.Grunskytė. 

Taip pat buvo organizuotas seminaras AB „Klaipėdos mediena“  UAB „VMG Technics“ ir UAB „Vakarų medienos grupė“ darbuotojams – privalomieji mokymai gaisrinės bei civilinės saugos tema.

Rūpinantis darbuotojų sauga ir sveikata UAB „Sakuona“ ir AB „Klaipėdos mediena“ įmonės įsigijo ir instaliavo širdies defibriliatorius. Kol kas kaip naudoti šią įrangą buvo apmokyti susiję administracijos darbuotojai, tačiau jau artimoje ateityje planuojama surengti papildomus mokymus gamybų darbuotojams.

PRIEŠGAISRINĖ SAUGA

Birželio mėnesį  AB „Klaipedos mediena“ įmonėje buvo atliktos gaisrinės saugos praktinės pratybos, kurių metu dalyvavo Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ugniagesiai gelbėtojai su gaisriniais automobiliais.