Nacionalinė karjeros savaitė

2015-11-24

Vakarų medienos grupė prisijungė prie iniciatyvos skatinti jaunąją kartą rinktis inžinerinius mokslus ir lapkričio 23-27 d. dalyvavo Nacionalinėje karjeros savaitėje. Visą savaitę Lietuvos miestuose buvo rengiami įvairiausių profesijų atstovų susitikimai su mokiniais. Pagrindinis susitikimų tikslas – betarpišku pokalbiu pristatyti savo profesiją moksleiviams ir paskatinti juos karjeros kelią planuoti jau šiandien!

UAB „VMG TECHNICS“ direktorius Vaidas Narušis ir techninės tarnybos vadovas Aivaras Petrokas susitikime su „Ąžuolyno“ gimnazijos I-II kl. gimnazistais diskutavo, kodėl verta rinktis inžinerinius mokslus. Moksleiviai domėjosi karjeros galimybėmis Klaipėdoje, klausė svečių apie miesto pramonės ir verslo perspektyvas. Pramoninkams teko nelengvi klausimai apie galimybes jauniems specialistams įsidarbinti, motyvacijos priemones, atlygį.

LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojama Nacionalinė karjeros savaitė vyko trečius metus iš eilės.

2014 m. Nacionalinėje karjeros savaitėje dalyvavo daugiau nei 100 įmonių iš visos Lietuvos – įvairiausių sričių specialistai aplankė daugiau nei 320 mokyklų. 184 savo srities specialistai susitiko net su 12 tūkstančių moksleivių visoje Lietuvoje.