Vadovų forumas 2015

2015-11-06

2015 m. Lapkričio 6 d. įvyko gražia tradicija tapęs vadovų forumas. Šiais metais jame dalyvavo 82 grupės darbuotojai. Į renginį, kuris vyko Vilniuje esančiame Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, suvažiavo mūsų darbuotojai ne tik iš lietuviškų įmonių (UAB „Vakarų medienos grupė“, AB „Klaipėdos mediena“, UAB „Sakuona“, UAB „VMG Technics“), bet ir iš įmonių Baltarusijoje („VMG Industry“, SwoodS export“). 

Vadovų forumas – tai Vakarų medienos grupės vadovų išvažiuojamasis renginys, kurio metu susitinkame su įvairiose srityse dirbančiais praktikais. Jo metu siekiame pasisemti verslo įžvalgų, vertinimų, informacijos, atrasti savo kasdieninėje veikloje pritaikomų dalykų, pasikrauti naujų minčių ir teigiamos energijos.

Forumą atidarė UAB „Vakarų medienos grupė“ valdybos pirmininkas Sigitas Paulauskas pasveikindamas visus susirinkusius.  UAB „Vakarų medienos grupė“ generalinis direktorius pristatė Bendrovės pasiekimus šiais metais bei pasidalino ateities planais. Šiais metais pranešimus skaitė prof. Alvydas Jokubaitis, prof. Rimvydas Petrauskas ir žurnalistas, publicistas Rimvydas Valatka.  Šie iškilūs žmonės siūlė mums pažvelgti į verslą iš moralės, etikos ir istorinės pusės. Pranešimai išsivystė į įtraukiančias diskusijas.

Pirmą forumo dalį baigėme susitikimu su vienu iškiliausiu Lietuvos teatro ir kino aktoriumi, režisieriumi, muzikantu – Kostu Smoriginu. Mėgavomės gražia muzika, maloniu ir betarpišku pašnekesiu apie teatrą, keliones, sėkmes ir nesėkmes.

Na, o įsimintiną dieną baigėme žiūrėdami Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro baletą „Žizel“. Nuostabi choreografija, puiki muzika, artistų profesionalumas leido ne tik pasidžiaugti puikiu reginiu, bet ir suteikė daug pozityvios energijos.