VMG Industry Geriausias verslininkas 2014

2015-03-26

2014 m. kovo 25 d. įmonei „VMG Industry“ suteikta nominacija „Geriausias Mogiliovo apskrities verslininkas-naujų darbo vietų steigėjas.

Iš viso konkurso organizacinis komitetas peržiūrėjo apie 100 prašymų pateiktų komercinių organizacijų ir individualių verslininkų. Prizais ir diplomais 16-oje kategorijų, buvo pažymėti 48 verslo subjektai, iš kurių 30 - Mogiliovo atstovai dirbantys viešojo maitinimo, prekybos ir paslaugų, gamybos pramonės, ir t.t. srityse.

Pasak Viktoro Krasovskio (ekonomikos komiteto pirmininko pavaduotojo - verslininkystės ir užsienio ekonomikos reikalų komiteto vadovas Mogiliovo sričiai) šis konkursas vyksta nuo 1997 m. ir yra neabejotina paskata verslininkams, kurių kiekvienas siekia patekti į šią ceremoniją. Tačiau šis konkursas turi konkrečias sąlygas ir kriterijus, verslininkai turi atlaikyti. Atrankos kriterijai ir sąlygos yra paprastos ir aiškios: darbo užmokestis, gamybos apimtys, naujų darbo vietų steigimas ir pan.

Pasak Viktoro Krasovskio, Mogiliovo regione per pastaruosius metus žymiai išaugo juridinių asmenų ir individualių verslininkų skaičius. Indėlis į šį regioną iš verslo sektoriaus biudžeto sudarė 32,6% - trečdalis visų pajamų. Be to, šie subjektai sukūrė apie 70% naujų darbo vietų. Verslo sektoriuje dirba 130 tūkstančių žmonių – iš kurių ketvirtis darbuotojų dirba Mogiliovo regione. 

Šie rezultatai - geriausias, veiksmingos ir efektyvios viešojo ir privačiojo sektorių partnerystės įrodymas.